Duschstång Scandtap Harmonized
Nyhet
fr.2 395 kr
Välj variant

Harmonized
2 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschstång Scandtap Harmonized med reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Duschstång Scandtap Harmonized med reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Passar till inbyggnadsserien Harmonized.
- Tillverkad i rostfritt stål
- Tillverkad i rostfritt stål
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Harmonized |
| Produkttyp | Duschstång |
| Djup | 76 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
