Duschstång till handdusch Burlington V33
1 595 kr

V33
1 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschstång till handdusch ifrån Burlington. Passar till Kar- och duschblandare 814-210 och 814-211. Totallängd 610 mm. Mått mellan skruvhålen 550 mm.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Duschstång till handdusch ifrån Burlington. Passar till Kar- och duschblandare 814-210 och 814-211. Totallängd 610 mm. Mått mellan skruvhålen 550 mm.
Stången är tillverkad helt i metall vilket gör den hållfast över tid. Höjden på hållaren regleras med hjälp av vredet. Hållaren går att justera på höjden och går att vrida i den riktning du önskar med hjälp av vredet.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | V33 |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Duschstång |
| Garanti | 5 år |
| Höjd | 610 mm |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 60 mm |


