Handdukstork Arrow Delsjön
Topptestad
2 613 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
MonteringssatsMonteringssats Arrow Delsjön för Dold Anslutning
394 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Arrow Delsjön är en elektrisk handdukstork med raka kanter. Designen är enkel och stilren och passar därför in i alla badrum. Önskar du dold kabelinstallation kan du köpa till monteringssatsen 8092, denna finns att köpa som tillval.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Handdukstork Arrow Delsjön är en elektrisk handdukstork med raka kanter. Designen är enkel och stilren och passar därför in i alla badrum. Önskar du dold kabelinstallation kan du köpa till monteringssatsen 8092, denna finns att köpa som tillval.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 8045 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 108 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Delsjön |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 240 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 65 W |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Nej |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8754155 |
| EAN-nr | 7391551080454 |

