Handdukstork Bathlife FasSvart, 4 armar, utan Timer

Fas
Svart, 4 armar, utan Timer

Beskrivning
Dokument
Recensioner
Perfekt liten handdukstork för en liten toa
Passformen mot vägg kunde varit lite bättre i mitt fall. I övrigt är jag nöjd.
Motsvarar beskrivningen perfekt. För mig perfekt storlek och pryder sin plats. Mycket nöjd
Bra utseende och fungerar utmärkt
Lite krånglig timer, sticker ut för mycket men ör ändå snygg
Ok för det priset
Snygg och funkar utmärkt!
Snygg. Värmer och torkar.
Fin och fungerar som den ska. Synd bara att den inte har timer.
Snygg och funktionell.
Snygg, men kunde blivit lite varmare
Bra tork för pengarna.
Jättefin och passar perfekt i vårt lilla badrum.
Ville ha svart.
Snygg design! Krånglig El anslutning
Funkar bra och ser bra ut. Men skruvarna man måste lossa för att komma åt elanslutningen satt fast i lacken, vilket medförde att lacken lossnade och lämnade fula märken, vilket krävde lite fix.
Motsvarar bilder och förväntan.
Toppenbra köp, snabb leverans och motsvarade beskrivningen perfekt!
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40733486 |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Djup | 102 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Fas |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Anslutning El | Integrerad |
| Utförande | 4 armar |
| Material | Rostfritt stål |
| Form | Rund |
| Yta | Matt |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 35 W |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 7330027157047 |





