Handdukstork Habo Heather 01Svart
Rek. pris 2 655 kr
1 863 kr
1 769 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart

Heather 01
Svart
1 769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Habo Heather 01 är en handdukstork av rostfritt stål med fyra krokar. Torken har en stilren och modern design och passar perfekt för trånga utrymmen. Den har en ledbelyst av-/på-knapp i underkant för en diskret look. För att minska elförbrukningen är den utrustad med en touchbar timer, 1-8 timmar. Ställbar temperatur, 30-80 grader och går även att ställa i konstant läge.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukstork Habo Heather 01 är en handdukstork av rostfritt stål med fyra krokar. Torken har en stilren och modern design och passar perfekt för trånga utrymmen. Den har en ledbelyst av-/på-knapp i underkant för en diskret look. För att minska elförbrukningen är den utrustad med en touchbar timer, 1-8 timmar. Ställbar temperatur, 30-80 grader och går även att ställa i konstant läge.
Övrigt
- Effekt 45 W / 230 V.
- IP-klass 44.
- Levereras med stickkontakt.
- Monteringskit för dold anslutning säljes separat.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
- Effekt 45 W / 230 V.
- IP-klass 44.
- Levereras med stickkontakt.
- Monteringskit för dold anslutning säljes separat.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30201 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 45 W |
| Anslutning | Synlig/Dold |
| Anslutning El | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Heather 01 |
| Typ | Handdukstork |
| Djup | 112 mm |
| Höjd | 1710 mm |
| Effekt/prestanda | 45 W |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| Bredd | 74 mm |
| EAN-nr | 7317900302015 |

