Handdukstork Macro Design ArtBorstad Krom, med timer
Rek. pris 4 645 kr
3 255 kr
3 250 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Borstat Krom
Utförande:
Med timer
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Art
Borstad Krom, med timer
3 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WEPI168BT |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 1680 mm |
| Djup | 120 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Art |
| Färg | Borstat Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 3,5 kg |
| Utförande | Med timer |
| Yta | Blank |
| Effekt | 29 W |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Material | Rostfritt Stål |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Nej |
| RSK-nr | 8754462 |
| EAN-nr | 7332512143276 |

