Handdukstork Nordhem AlmenäsBxH 430x1130 mm, vänster
5 500 kr
Vald variant
Höjd:
1130 mm
Montering:
Anslutning Vänster
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Almenäs
BxH 430x1130 mm, vänster
5 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Almenäs har en stilren design som förenar estetik, funktion och kvalitet på ett smakfullt sätt. De tunna, rostfria och polerade stålrören skapar en minimalistisk känsla samtidigt som det blir ett bra och luftigt utrymme mellan handdukarna.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Almenäs har en stilren design som förenar estetik, funktion och kvalitet på ett smakfullt sätt. De tunna, rostfria och polerade stålrören skapar en minimalistisk känsla samtidigt som det blir ett bra och luftigt utrymme mellan handdukarna.
De vackert avslutade ändarna och väggfästena är detaljer som bidrar starkt till det snygga helhetsintrycket. Almenäs finns i två storlekar och värms upp av en värmekabel inne i handdukstorken.
Handdukstork el
- Värms upp med värmekabel, elpatron behövs ej. Levereras för dold anslutning genom fästet.
- För synlig anslutning, köp till sladdset.
Handdukstork el
- Värms upp med värmekabel, elpatron behövs ej. Levereras för dold anslutning genom fästet.
- För synlig anslutning, köp till sladdset.
Dokument
Recensioner
Marianne BVerifierad köpare
för 4 år sedanLiten och smidig, fin och enkel design. Fungerar bra.
Lena HVerifierad köpare
för 4 år sedanLiten och smidig handdukstork
+ liten och nätt till bra pris
Julius NVerifierad köpare
för 4 år sedanBraVerifierad köpare
för 6 år sedanDen passar bra
+ Smal
- Saknar timer
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | ARE1145V |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 1130 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Almenäs |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Anslutning Vänster |
| Effekt | 64 W |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| RSK-nr | 8754011 |
| EAN-nr | 7340100017809 |



