Handdukstork Nordhem VaxholmBxH: 440x940 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Vaxholm
BxH: 440x940 mm

Beskrivning
Handdukstork el
- Värms upp med värmekabel, elpatron behövs ej. Levereras för dold anslutning genom fästet.
- För synlig anslutning, köp till sladdset.
Dokument
Recensioner
Ingen timer är en negativ sak.
Valde den för att man kunde svänga handdukshängarna
Prisvärd och gör sitt. Skulle finnas ett val till för lite varmare, men egentligen inget som stör.
Den är snygg, smidig att använda.
Nöjd med handukstorken än så länge. Rejäl och stabil. Har en lampa som lyser nät den är på.
Fick den snabbt
Snygg och praktisk handdukstork som värmer upp snabbt och därmed torkar handdukar fort (sen går den att stänga av lätt med knapp under). Praktiskt att de fyra bågarna går att vrida ut en och en för luftigare torkning av handdukar, speciellt vid montering där handdukarna hänger ner bakom toalettstol.
Fick precis vad jag ville ha, en tork där handdukarna kan hänga fria från varandra. Dessutom snygg.
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | VRE4540 |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Vaxholm |
| Färg | Rostfri |
| Effekt | 70 W |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| RSK-nr | 8756982 |
| EAN-nr | 7340100015881 |




