Handdukstork Noro Home
Rek. pris 2 989 kr
fr.1 795 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Home
1 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Noro Home är en liten funktionell handdukstork som passar såväl i det klassiska badrummet som i en strikt och modern miljö. Avståndet mellan rören ger plats för många handdukar och den inbyggda timerfunktionen minskar elförbrukningen. Välj mellan olika färger.
Varumärke
NoroBeskrivning
Handdukstork Noro Home är en liten funktionell handdukstork som passar såväl i det klassiska badrummet som i en strikt och modern miljö. Avståndet mellan rören ger plats för många handdukar och den inbyggda timerfunktionen minskar elförbrukningen. Välj mellan olika färger.
Installera den direkt med stickpropp i ditt eluttag eller ta hjälp av en elektriker att montera den med dold elanslutning. IP44. Noro Home levereras komplett med 1 meter sladd och stickkontakt samt tillbehör för dold elanslutning.
Rengöring
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Rengöring
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 330150N |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 528 mm |
| Höjd | 685 mm |
| Djup | 90 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Home |
| Färg | Krom, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 5 kg |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Spänning | 230 V |
| Topptestad | Ja |
| Utförande | Anslutning Höger, Anslutning Vänster |
| Material | Rostfritt stål, Stål |
| Yta | Blank, Matt |
| Ytbehandling | Blank |
| Effekt | 60, 80 W |
| Stickpropp | Ja |
