Handdukstork Smedbo Dry FK707 Rostfri
Rek. pris 4 900 kr
3 795 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Dry FK707 Rostfri
3 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål. Ansluts med stickkontakt (medföljer) alternativt med dold elanslutning (köpes separat FK722). Enpolig. Smedbos handdukstorkar är tillverkade av polerat rostfritt stål vilket ger dig en produkt med hög kvalitet och
Varumärke
SmedboBeskrivning
Eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål. Ansluts med stickkontakt (medföljer) alternativt med dold elanslutning (köpes separat FK722). Enpolig. Smedbos handdukstorkar är tillverkade av polerat rostfritt stål vilket ger dig en produkt med hög kvalitet och
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK707 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 525 mm |
| Djup | 112 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Dry |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Integrerad |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Stickpropp | Ja |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7391447076318 |
