Handdukstork Smedbo Dry FK718 Cirkel
Rek. pris 4 540 kr
3 697 kr
Se priset!

Dry FK718 Cirkel
3 697 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksvärmare Smedbo Dry FK718 Cirkel är tillverkad i polerat rostfritt stål och har en diameter på 500 mm.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handduksvärmare Smedbo Dry FK718 Cirkel är tillverkad i polerat rostfritt stål och har en diameter på 500 mm.
Smedbos handdukstorkar är tillverkade av polerat rostfritt stål vilket ger dig en produkt med hög kvalitet och 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK718 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Dry |
| Färg | Rostfritt |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 220 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 31 W |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Effekt/prestanda | 0,031 kW |
| EAN-nr | 7391447088267 |

