Handdukstork Smedbo FK700S Rostfri
fr.2 995 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

FK700S Rostfri
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork FK700S Rostfri från Smedbo är en eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål med på- och avstängningsknapp. Anslutning med stickkontakt som medföljer, alternativt med dold elanslutning som köpes separat.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handdukstork FK700S Rostfri från Smedbo är en eluppvärmd handdukstork i rostfritt stål med på- och avstängningsknapp. Anslutning med stickkontakt som medföljer, alternativt med dold elanslutning som köpes separat.
Dokument
Recensioner
Jonas WVerifierad köpare
för 5 månader sedanHej! Har samma härhemma sedan 2018 och vi är mycket nöjda :)
+ Torkar handdukarna snabbt
- Ingen
ÖverraskadVerifierad köpare
för 6 år sedanFör att vara en välgjord produkt med god funktionalitet och känsla av kvalitet blev vi lite överraskade att den faktiskt var lite sned. Vinklarna är helt enkelt inte 90 grader, så vi fick välja mellan att rikta den vågrätt eller lodrätt. För vår del tänker man inte på det nu när den väl är på plats, men för andra kan det kanske få stor betydelse.
+ Bra funktion, handdukarna blir verkligen torra
- Ramsned
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Bredd | 500, 1000 mm |
| Höjd | 480, 689, 1212 mm |
| Djup | 112 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Dry |
| Färg | Rostfri |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Skruvas |
| Anslutning El | Integrerad |
| Spänning | 230 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Stickpropp | Ja |
| Yta | Blank |
| Tillverkarens Art.Nr. | FK700, FK701 |
| Effekt/prestanda | 65, 90, 120 W |
