Handdukstork Strand Stainless Pole PO4-1200ETN
Pole PO4-1200ETN
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Övrigt
Dimension: 1200x266mm (HxB)
Effekt/Eldata: 230V
Funktion: Elvärme med timer
Skruvhål c/c 60mm på täcklock.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Övrigt
Dimension: 1200x266mm (HxB)
Effekt/Eldata: 230V
Funktion: Elvärme med timer
Skruvhål c/c 60mm på täcklock.
Miljövänligt
Utseende
Garanti
Rengöring
Obs! Måste installeras av behörig elektriker.
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | PO4-1200ETN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Bredd | 266 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 72 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | POLE |
| Färg | Rostfritt Stål |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 230 V |