Handdukstork Svedbergs MagneticSvart
8 490 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Magnetic
Svart
8 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Svedbergs Magnetic med elanslutning är en handdukstork med innovativ värmeöverföring och torkning genom pulverlackerad plåt. Dold inkoppling för ett rent avskalat utseende och enkel styrning i tre lägen med Eco-mode.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handdukstork Svedbergs Magnetic med elanslutning är en handdukstork med innovativ värmeöverföring och torkning genom pulverlackerad plåt. Dold inkoppling för ett rent avskalat utseende och enkel styrning i tre lägen med Eco-mode.
Hängare för badlakan samt två krokar ingår. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Övrigt
- Design: Swift Creatives.
- Fast bygel ingår tillsammans med 2st magnetiska krokar.
- Energiförbrukning, max effekt 120W/Eco-mode 60W.
- Touchkontroll jämns med fronten.
- Touchkontroll med Eco-mode som sparar 50% av energiförbrukningen.
- Touchkontroll med schemalagd timer, 3 timmar, upprepas en gång varje dygn. Med timer minskar energiförbrukningen med upp till 85%.
Övrigt
- Design: Swift Creatives.
- Fast bygel ingår tillsammans med 2st magnetiska krokar.
- Energiförbrukning, max effekt 120W/Eco-mode 60W.
- Touchkontroll jämns med fronten.
- Touchkontroll med Eco-mode som sparar 50% av energiförbrukningen.
- Touchkontroll med schemalagd timer, 3 timmar, upprepas en gång varje dygn. Med timer minskar energiförbrukningen med upp till 85%.
Dokument
Recensioner
Daniel JVerifierad köpare
för 1 månad sedanFungerar väldigt bra! Snygg inredningsdetalj
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 56412 |
| Yta | Högblank |
| Färg | Svart |
| Djup | 82 mm |
| Höjd | 1100 mm |
| Effekt | 120 W |
| Effekt/prestanda | 120 W |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 444 mm |
| Anslutning | El |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Magnetic |
| Typ | Elhanddukstork |
| RSK-nr | 8753116 |
| EAN-nr | 7323100359087 |







