Handdukstork Tapwell TW800-200
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
TW800-200
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
Rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | TW800 |
| Färg | Black Chrome, Honey Gold, Koppar |
| IP-Klassning | IP45 |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 30 W |