Elpatron Alterna Lusso 300W
Rek. pris 2 199 kr
fr.1 972 kr
Se priset!
Välj variant

Lusso 300W
1 972 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elpatron Alterna Lusso 300W är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Den är tillverkad i rostfritt stål och mässing, finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Elpatron Alterna Lusso 300W är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Den är tillverkad i rostfritt stål och mässing, finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Övrigt
- Vridbar 330°
- Effekt: 300W
- Spänning: 230V
- Skyddsklass: IP54
- Anslutningsgänga: R15 (1/2”)
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
- Vridbar 330°
- Effekt: 300W
- Spänning: 230V
- Skyddsklass: IP54
- Anslutningsgänga: R15 (1/2”)
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8716505A |
| Typ | Elpatron |
| Serie | Lusso |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Rostfritt Stål/Mässing |
| Spänning | 230 V |
| Längd | 295 mm |
| Effekt | 300 W |
| Utförande | För Dolt Montage, Med Stickkontakt |
