Elpatron Arrow KTX2 7080
1 195 kr
1 100 krSänkt pris!

KTX2 7080
1 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron KTX2 7080 från Arrow levereras med en kontrollpanel. Den har en timer: 2 timmar med extra hög temperatur. 30-60°C. 5 års garanti.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Elpatron KTX2 7080 från Arrow levereras med en kontrollpanel. Den har en timer: 2 timmar med extra hög temperatur. 30-60°C. 5 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 7080 |
| Produkttyp | Elpatron |
| Bredd | 67 mm |
| Höjd | 392,5 mm |
| Djup | 57 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | KTX2 |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Dold elanslutning |
| Material | ABS / rostfritt stål |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| RSK-nr | 8716509 |
| EAN-nr | 7391551070806 |

