Elpatron Arrow KTX4 7085
1 554 kr
Se priset!

KTX4 7085
1 554 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron KTX4 7085 från Arrow levereras med kontrollpanel. Den har en timer: 1, 2, 3 eller 4 timmar. Elpatronen har LED-display med dold elanslutning. 30-60°C. 5 års garanti.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Elpatron KTX4 7085 från Arrow levereras med kontrollpanel. Den har en timer: 1, 2, 3 eller 4 timmar. Elpatronen har LED-display med dold elanslutning. 30-60°C. 5 års garanti.
Recensioner
SVENVerifierad köpare
för 5 år sedanLeverans va snabbt och allt fungerade.
Jana SVerifierad köpare
för 6 år sedanFin design. Fungerar utan problem.
Jan W WVerifierad köpare
för 7 år sedanJag är nöjd med produkten som jag installerat men jag saknar manual till hur datan programmeras Har sökt på nätet men ej funnit någon så jag kunde likaväl skitit i att köpa värmeplatronen en dataregulatorn
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 7085 |
| Typ | Elpatron |
| Bredd | 67 mm |
| Höjd | 392,5 mm |
| Djup | 58 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | KTX4 |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Utförande | Dold elanslutning |
| Material | ABS / rostfritt stål |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 300 W |
| RSK-nr | 8716510 |
| EAN-nr | 7391551070851 |

