Elpatron Arrow MEG 7090
1 350 kr
Se priset!

MEG 7090
1 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron Arrow MEG 7090 levereras med en kontrollpanel med 5 st gradnivåer. Elpatronen är utrustad med överhettningsskydd. 30-60°C. 5 års garanti.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Elpatron Arrow MEG 7090 levereras med en kontrollpanel med 5 st gradnivåer. Elpatronen är utrustad med överhettningsskydd. 30-60°C. 5 års garanti.
Recensioner
RonnyVerifierad köpare
för 0 månader sedanPerfekt utan problem
Louis-Stephane DVerifierad köpare
för 5 år sedanFunkar som det ska.
+ Lätt att montera
Henrik AVerifierad köpare
för 6 år sedanFunkar bra. Levererar bra med värme.
Fredrik SVerifierad köpare
för 7 år sedanStilren och enkel och gör sitt jobb. Den har fem lägen och endast läge tre är gott nog.
Kent E OVerifierad köpare
för 7 år sedanToppen, fungerar utmärkt!
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 7090 |
| Typ | Elpatron |
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 366 mm |
| Djup | 37 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | MEG |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Utförande | Dold elanslutning & Synlig elanslutning |
| Material | ABS / rostfritt stål |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 300 W |
| RSK-nr | 8716511 |
| EAN-nr | 7391551070905 |
