Elpatron Macro Design 300 WKrom
Rek. pris 3 445 kr
2 415 kr
Se priset!

300 W
Krom
2 415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron Macro Design 300 W som går att ställa in på flera sätt så du får perfekt tempererade handdukar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Elpatron Macro Design 300 W som går att ställa in på flera sätt så du får perfekt tempererade handdukar.
En handdukstork är inte mycket värd utan lite värme. Med vår vattenanslutning eller elpatron, som går att ställa in på flera sätt, garanterar vi perfekt tempererade handdukar. 300 W. Dold eller synlig anslutning, allpolig strömbrytare. Med timer och boost.
Recensioner
Marie LVerifierad köpare
för 2 år sedanKöpte den då den ser ut som Svedbergs variant som gått ur sortimentet. Fick reda på att Marco Design och Svedbergs hör ihop på något sätt. Har inget att påpeka om själva produktens funktionalitet än.
+ Ser ut som Svedbergs
- Vet ej
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WEK |
| Produkttyp | Elpatron |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Djup | 150 mm |
| Anslutning | El |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| RSK-nr | 8716552 |
| EAN-nr | 7332512113057 |
