Elpatron Nordhem med Kabel 2,8 m
Rek. pris 3 050 kr
fr.2 440 kr
Se priset!
Välj variant

med Kabel 2,8 m
2 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alla Nordhems elektriska handdukstorkar kommer med dold elanslutning (förutom Ekenäs). Detta fulländar designen på ett mycket modernt och stilfullt sätt. Levereras med 2,8 m kabel (för utanpåliggande anslutning). Kräver apparatdosa alt stickkontakt.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Alla Nordhems elektriska handdukstorkar kommer med dold elanslutning (förutom Ekenäs). Detta fulländar designen på ett mycket modernt och stilfullt sätt. Levereras med 2,8 m kabel (för utanpåliggande anslutning). Kräver apparatdosa alt stickkontakt.
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | KK1-513N |
| Typ | Elpatron |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 150, 300, 600 W |
