Krok Svedbergs till Magnetic HanddukstorkVit
620 kr
496 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

till Magnetic Handdukstork
Vit
496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 561 |
| Typ | Krok |
| Bredd | 16 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Djup | 24 mm |
| Serie | Magnetic |
| Färg | Vit |
| Material | Zamak |
| RSK-nr | 8739000 |
| EAN-nr | 7323100359100 |






