Krok Svedbergs till Magnetic HanddukstorkSvart
620 kr
Vald variant
Färg:
Svart

till Magnetic Handdukstork
Svart
620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Magnetiska krokar till Magnetic elhanddukstork. Välj mellan flertal färgkombinationer från ljust och mörkt.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 562 |
| Färg | Svart |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Material | Zamak |
| Serie | Magnetic |
| Typ | Krok |
| RSK-nr | 8739002 |
| EAN-nr | 7323100359124 |




