Monteringssats Smedbo Dry F721 för Dold El-anslutningVit
Rek. pris 580 kr
386 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Dry F721 för Dold El-anslutning
Vit
386 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FX721 |
| Typ | Monteringssats |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Djup | 55 mm |
| Serie | Dry |
| Färg | Vit |
| Yta | Matt |
| Diameter | 80 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN-nr | 7391447088335 |
