T-rör NordhemVit
Rek. pris 330 kr
280 kr
264 krSänkt pris!
Vald variant
Typ:
Ventil
Färg:
Vit

T-rör Nordhem
Vit
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordhemBeskrivning
T-rör från Nordhem är en koppling som behövs vid anslutning enligt kombidrift alt. 2.
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | TV1 |
| Typ | Ventil |
| Bredd | 25 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Djup | 51 mm |
| Serie | Ventilset |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| RSK-nr | 8716494 |
| EAN-nr | 7340100017021 |

