Tvättställ 4AQUA Victoria
fr.2 233 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Victoria
2 233 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
Tvättställ från 4AQUA.
4AQUA Tvättställ Victoria i porslin passar till serie Slim, Slim H 60.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Recensioner
Henrik HVerifierad köpare
för 2 månader sedanSnygg och bra pris!
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Bredd | 600, 800, 1000 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 20 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Djup | 465 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Vikt | 13, 17,5, 19,8 kg |

