Tvättställ Dansani Lotto för Mido+
fr.3 310 kr
Välj variant

Lotto för Mido+
3 310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Dansani Lotto är ett sanitetsporslin i modern klassisk stil med tidlös design och ett högt tvättställ med djup och rymlig bassäng. Tvättstället finns i flera storlekar för att passa ditt Dansani tvättställsskåp.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Tvättställ Dansani Lotto är ett sanitetsporslin i modern klassisk stil med tidlös design och ett högt tvättställ med djup och rymlig bassäng. Tvättstället finns i flera storlekar för att passa ditt Dansani tvättställsskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Bredd | 550, 650, 850, 1050, 1250 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 70 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Mido+ |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Vikt | 12,8, 10,45, 16,66, 20,31, 25,77, 29,12 kg |
| Djup | 380, 480 mm |
