Tvättställ GemLook GL 203
5 489 kr
4 117 krSpara 25 %Kampanj

GL 203
4 117 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GL 203 från GemLook är tillverkat av mosaik av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättställ GemLook GL 203 monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GL 203 från GemLook är tillverkat av mosaik av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättställ GemLook GL 203 monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 203 |
| Bredd | 430 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Gul |
| Utförande | Fristående |
| Material | Onyx |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Vikt | 11 kg |
| EAN-nr | 4744670011930 |

