Tvättställ GemLook GL 36
5 489 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

GL 36
5 489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ GL 36 från GemLook är tillverkat av teakträ. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättställ GemLook GL 36 monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GL 36 från GemLook är tillverkat av teakträ. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt. Tvättställ GemLook GL 36 monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
GemLook är ett estniskt företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL 36 |
| Bredd | 370 mm |
| Utförande | Fristående |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Teakträ |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Brun |
| EAN-nr | 4744670010681 |

