Tvättställ GemLook GL404
14 899 kr
11 174 krSpara 25 %Kampanj

GL404
11 174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL404 är framställt av agat. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL404 är framställt av agat. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik.
Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL404 |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Beige/Grå |
| Djup | 400-600 mm |
| Utförande | Fristående |
| Material | Halvädelstenar |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Bredd | 300-500 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 4744670014818 |





