Tvättställ GemLook GL468
19 999 kr

GL468
19 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ GemLook GL468 är framställt av rosenkvarts. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL468 är framställt av rosenkvarts. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL468 |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Rosa |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Fristående |
| Material | Halvädelstenar |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 4744670015648 |



