Tvättställ GemLook GL470
3 449 kr
2 587 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL470 är ovalt hamrat mörk koppar handfat, ytbehandling: antik. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL470 är ovalt hamrat mörk koppar handfat, ytbehandling: antik. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte det andra likt.
Detta tvättställ saknar blandarhål och ska monteras på bänkskiva. Komplettera ditt tvättställ med en tvättställsblandare av en högre eller väggmonterad modell.
GemLook är ett företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
GemLook är ett företag som tillverkar originella badrumsprodukter i naturmaterial, såsom rena metaller och vackra mineraler och bergarter, vilket ger ditt hem ett effektfullt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL470 |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Brun |
| Djup | 440 mm |
| Utförande | Fristående |
| Material | Koppar |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 4744670015365 |




