Tvättställ House Nordic Donau
1 098 kr
Se priset!

Donau
1 098 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Tvättställ i sten från House Nordic.
Färgskillnader och variationer i form och yta förekommer.
Behöver kompletteras med bottenventil och blandare.
Behöver kompletteras med bottenventil och blandare.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501200 |
| Bredd | 350 mm |
| Montering | Nej |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 40 cm |
| Serie | Donau |
| Typ | Tvättställ |
| Färg | Natur |
| Material | Sten |
| Bredd | 35 cm |
| EAN-nr | 5713917002245 |





