Tvättställ Imperial Astoria Deco 520 mm
fr.5 850 kr
fr.4 680 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Astoria Deco 520 mm
4 680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Imperial Astoria Deco 520 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Tvättställ Imperial Astoria Deco 520 mm är ett engelsktillverkat handfat i klassisk stil. Kan beställas med 1 eller 3 hål för blandare. Har överfyllnadsskydd och kan monteras på vägg, med pelare eller på ställning.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
OBS! Det är bara tvättstället som ingår! Pelare eller ställning måste köpas separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-AD1SB11030I |
| Bredd | 520 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Installation | Tillval |
| Material | Porslin |
| Serie | Astoria Deco |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |
| Vikt | 13 kg |
| Hål för Blandare | 1-hål, 3-hål |

