Tvättställ Lavabo Mate Slim 400 mmMatt Grå
7 529 kr
5 269 krSpara 30 %Kampanj

Mate Slim 400 mm
Matt Grå
5 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ från Lavabo. Tvättställ Lavabo Mate Slim är ett runt, tunt och fristående tvättställ som är tillverkat i högkvalitativt porslin, ø40 cm. Designad av italienaren Allessandro Paolelli.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvättställ från Lavabo. Tvättställ Lavabo Mate Slim är ett runt, tunt och fristående tvättställ som är tillverkat i högkvalitativt porslin, ø40 cm. Designad av italienaren Allessandro Paolelli.
Komplettera med en hög tvättställsblandare och bottenventil.
Storlek
ø400 x 150 mm
Övrigt
Blandarhål: Nej
Bräddavlopp: Nej
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Storlek
ø400 x 150 mm
Övrigt
Blandarhål: Nej
Bräddavlopp: Nej
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 20280MG |
| Bredd | 400 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Matt Grå |
| Material | Porslin |
| Serie | Mate |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Vikt | 8 kg |
| EAN-nr | 8058258087863 |





