Tvättställ Macro Design Heart
fr.2 785 kr
fr.1 950 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Heart
1 950 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | PHH4550H70BM |
| Bredd | 460, 610, 810 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Heart |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 70 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |
| Modell | Bultupphängning, Konsolupphängning |
| Djup | 425, 500 mm |
