Tvättställ Svedbergs Hav
fr.2 232 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Hav
2 232 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Hav är ett tunt tvättställ med mjuka och följsamma former som ger ett dovt intryck. Tvättstället är tillverkat i porslin.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Hav är ett tunt tvättställ med mjuka och följsamma former som ger ett dovt intryck. Tvättstället är tillverkat i porslin.
Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
Marie PVerifierad köpare
för 7 månader sedanMitt val av Svedbergs Porslinsvask Hav tycker jag blev bra en smidig och funktionell vask som passar väl till min kommod.
+ Funktionell och har en smidig form
- Lång leveranstid.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 5062S |
| Bredd | 520, 620, 820, 1020, 1200, 1220 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Porslin |
| Serie | Hav |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 145 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Djup | 363, 464 mm |



