Tvättställ Vedum FreeBxD: 515x420 mm
4 523 kr
3 618 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
515 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Free
BxD: 515x420 mm
3 618 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Vedum Free i porslin med centrerad ho. Vattenlås Easy Clean ingår. Vid montering av separat tvättställ på vägg beställ 1 st Bultkit artikelnummer 54916. Kombineras med tvättställsskåp Free.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Free i porslin med centrerad ho. Vattenlås Easy Clean ingår. Vid montering av separat tvättställ på vägg beställ 1 st Bultkit artikelnummer 54916. Kombineras med tvättställsskåp Free.
Recensioner
CarlVerifierad köpare
för 1 år sedanGenuint, färdigmonterat,vackert, solida möbler
Izabella LVerifierad köpare
för 1 år sedanVi installerade allt och använder det med nöje.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 72610051EC |
| Bredd | 515 mm |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Serie | Free |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Ja |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7332936068148 |
