Tvättstätt LH Closed
4 380 kr

Closed
4 380 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Closed från varumärket LH från Sanova är ett uttrycksfullt och elegant tvättställ av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Tvättställ Closed från varumärket LH från Sanova är ett uttrycksfullt och elegant tvättställ av yttersta kvalité.
Tillverkad av mycket hållfast kompositmaterial med ”Solid Surface” och med en heltäckande bottenventil. Den lena mattvita ytan är slittålig, lätt att hålla ren och är färgstabil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL5006B |
| Bredd | 400 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit Matt |
| Utförande | Fristående |
| Serie | Closed |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
| Vikt | 12 kg |
| EAN-nr | 7350113452054 |




