Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20Borstad Nickel
7 795 kr
6 782 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Borstad Nickel

till Rektangulärt Tvättställ B20
Borstad Nickel
6 782 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfatsställ Burlington till Rektangulärt Tvättställ B20 är tillverkad i mässing för väggmontering. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer.
Välj mellan olika färger. Komplettera med ett tvättställ, tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T52BNKL |
| Bredd | 428 mm |
| Färg | Borstad Nickel |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 781 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Utförande | Väggmonterad |
| Typ | Handfatsställ |

