Tvättställ 4AQUA DiamanteVit
Rek. pris 3 550 kr
2 663 kr
2 409 krSänkt pris!Spara 254 kr
Vald variant
Färg:
Vit

Diamante
Vit
2 409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Ovanpåliggande tvättställ Diamante i porslin med blandarfäste.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | PL5042V |
| Bredd | 420 mm |
| Färg | Vit |
| Höjd | 180 mm |
| Vikt | 11,1 kg |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Fristående |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 7340196406501 |


