Tvättställ Burlington Edwardian med Handfatsställ 560 mmVit/Krom, Ett blandarhål
9 690 kr
8 430 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Vit/Krom
Hål för Blandare:
Ett hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Handfatsställ 560 mm
Vit/Krom, Ett blandarhål
8 430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burlington handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Stället i krom lyfter det i övrigt klassiskt stilrena handfatet till en ny nivå. Stången på stället kan med fördel även användas som handduksstång, både praktiskt och dekorativt.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Stället i krom lyfter det i övrigt klassiskt stilrena handfatet till en ny nivå. Stången på stället kan med fördel även användas som handduksstång, både praktiskt och dekorativt.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B4+T22A_CHR_1TH |
| Bredd | 560 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Färg | Vit/Krom |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin/Mässing |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
