Tvättställ Burlington Edwardian med Piedestal 560 mmTvå blandarhål
4 340 kr
3 776 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Hål för Blandare:
Två hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Piedestal 560 mm
Två blandarhål
3 776 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burlington handfat Edwardian 56 cm med piedestal. Ett traditionellt handfat som passar det mindre badrummet.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian 56 cm med piedestal. Ett traditionellt handfat som passar det mindre badrummet.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B4+P1_2TH |
| Bredd | 560 mm |
| Hål för Blandare | Två hål |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Material | Porslin |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
