Tvättställ Burlington Edwardian med Piedestal 610 mm
fr.4 640 kr
fr.4 037 krSänkt pris!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Piedestal 610 mm
4 037 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burlington handfat Edwardian med piedestal är ett mindre tvättställ som passar det lite mindre badrummet. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian med piedestal är ett mindre tvättställ som passar det lite mindre badrummet. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B5+P1_1THB |
| Bredd | 610 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Hål för Blandare | Ett hål, Två hål |
