Tvättställ Burlington Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mmVit/Krom, Ett blandarhål
10 190 kr
8 865 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Vit/Krom
Hål för Blandare:
Ett hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian Runt med Handfatsställ 560 mm
Vit/Krom, Ett blandarhål
8 865 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington runt handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Dekorativt handfat i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B6+T24A_CHR_1TH |
| Bredd | 560 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Färg | Vit/Krom |
| Material | Porslin |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
