Tvättställ Hafa CircleSvart
3 840 kr
Vald variant
Färg:
Svart
TvättställsblandareTvättställsblandare Hafa Mix High
3 610 krBottenventilBottenventil Hafa Utan Bräddavlopp Krom
480 kr
Circle
Svart
3 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställ Hafa Circle är ett elegant och tunt fristående handfat i porslin med en matt yta.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar.
Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar.
Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1273525 |
| Bredd | 360 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 360 mm |
| Diameter | 360 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Utförande | Fristående |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Circle |
| Typ | Fristående tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| EAN-nr | 7330027114736 |



