Tvättställ Svedbergs Myre RektangulärBxH: 500 x 120 mm, Antracit
Rek. pris 5 690 kr
4 336 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antracit

Myre Rektangulär
BxH: 500 x 120 mm, Antracit
4 336 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Myre Rektangulär är ett ovanpåliggande porslinstvättställ för fristående blandare. Detta är gjort av porslin med en glaserad yta som gör porslinet repfritt och enkelt att hålla rent.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Myre Rektangulär är ett ovanpåliggande porslinstvättställ för fristående blandare. Detta är gjort av porslin med en glaserad yta som gör porslinet repfritt och enkelt att hålla rent.
Rengöring
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
För att rengöra din Svedbergsprodukt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Recensioner
ShahparVerifierad köpare
för 1 månad sedanFärgen är grå svart inte svart.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 5356 |
| Bredd | 500 mm |
| Färg | Antracit |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 360 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Utförande | Fristående |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Myre |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 7485708 |
| EAN-nr | 7323100320193 |



