Benställning Duravit DuraSquare Golvstående till TvättställMatt Svart, BxDxH: 665x451x740-790 mm
Rek. pris 12 494 kr
8 799 kr
8 197 krSänkt pris!Spara 602 kr
Vald variant
Bredd:
665 mm
Färg:
Matt Svart

DuraSquare Golvstående till Tvättställ
Matt Svart, BxDxH: 665x451x740-790 mm
8 197 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbara i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031014600 |
| Bredd | 665 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Djup | 451 mm |
| Vikt | 6 kg |
| Utförande | Golvstående |
| Höjd | 790 mm |
| Material | Metall |
| Serie | DuraSquare |
| Typ | Benställning |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424418216 |




