Överfyllnadsring Noro
Rek. pris 99 kr
fr.77 kr
Se priset!
Välj variant

Överfyllnadsring Noro
77 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Överfyllnadsring Noro är en överfyllnadsring gjord av mässing som finns att köpa till ditt nedsänkta handfat.
Varumärke
NoroBeskrivning
Överfyllnadsring Noro är en överfyllnadsring gjord av mässing som finns att köpa till ditt nedsänkta handfat.
Recensioner
Teresia BVerifierad köpare
för 4 månader sedanBra produkter rekommenderar
+ Jättebra produkt rekommenderar
+ Jättebra
Lina Verifierad köpare
för 5 månader sedanFin ton, precis som på bilden
HansVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade beskrivningen och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320110N |
| Bredd | 30 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 0,01 kg |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Yta | Borstad, Krom, Lackerad |
| Typ | Överfyllnadring, Överfyllnadsring |
