Ställning för Imperial Astoria Deco Tvättställ
fr.16 500 kr
Välj variant

Astoria Deco Tvättställ
16 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Bredd | 500, 840 mm |
| Färg | Krom |
| Material | Förkromad mässing |
| Serie | Astoria Deco |
| Typ | Tvättställsställning |
| Vikt | 10 kg |
| Djup | 390, 468 mm |
| Höjd | 770, 780 mm |
